Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Karburant + Hotel + Restorant ne shitje

€335,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Hotele ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje Hotel 3 katesh dhe Karburant ne rrugen Shkoder-Lezhe (kilometri i 9-te) midis kryqezimit te Vau Dejesit dhe Bushatit. Prona gezon nje siperfaqe totale prej...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Hotel per shitje ne Rr. Qemal Stafa

€1,000,000.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Hotele ne shitje

Hotel per shitje ne Rr. Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe. Hoteli eshte i perbere nga 4 kate dhe ka siperfaqe totale 400 m2. Ne perberje ka 8 dhoma, 3 korridore, 8 tualete dhe ne katin e pare ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Biznesi : Hotele ne shitje Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek