Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Jepet lokal me qera tek Xhamliku

€600.00  | Shqiperi
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Jepet lokal me qera ne Rr. Qemal Stafa tek Xhamlliku. Lokali ndodhet ne katin zero te nje pallati me nje siperfaqe te brendeshme 60 m2 dhe 56 m2, ka verande dhe ka hipoteke. Ambienti eshte i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet me Qera

€1,100.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per qeramarresin. Jepet me qera Dyqan me siperfaqe prej 126 m², me vendodhje te Ish-5Heronjte ne katin e II-te te nderteses. Ambjenti ofron nje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient per zyra me qera ne Rr. Mustafa Matohiti

€3,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Jepen me qera zyra moderne me siperfaqe 225 m2. Ambienti ndodhet ne kat te 3-te ne nje pallat te ri banimi te pajisur me ashensor te perbashket. Kati ne te cilen ndodhet ky ambient eshte ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Zyre me qera ne Rrugen e Elbasanit.

€2,080.00  | Shqiperi
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Jepet me qera ambient zyre ne Rrugen e Elbasanit. Zyra ndodhet ne katin e 12-te te nje qendre biznesi dhe ka siperfaqe 87.58 m2 . Ambienti eshte i pajisur me fasade xhami, i shtruar me parket. Ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Zyra me qera ne Rrugen e Elbasanit

€1,940.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Jepet me qera ambient zyre ne Rrugen e Elbasanit prane Piramides. Zyra ndodhet ne katin e 12-te te nje qendre biznesi dhe ka siperfaqe 81.81 m2 . Ambienti eshte i pajisur me fasade xhami, i shtruar...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient komercial me qera prane Stadiumit Qemal Stafa

€5,520.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Jepet me qera ambient komercial me siperfaqe 368m2, ne katin e 3-te ne qender biznesi prane Stadiumit Qemal Stafa. Ambienti eshte ne rikonstruksion, ka hapesira te bollshme e te pershtatshme qe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan me qera ne zonen e Selites

€250.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Jepet me qera dyqan ne zonen e Selites, Rruga Ibrahim Dervishi. Dyqani ndodhet ne katin zero dhe ka siperfaqe 22 m2. Eshte i rregulluar dhe pajisur me fasade xhami. Per informacione te detajuara...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ofrojme me qera nje Kapanon + Toke + ZYRE

€900.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me Qera nje Kapanon + Toke + Zyra, me sip.900m² me adrese: 1 km pa mberritur tek '' Ura e Mesit". Kapanoni perbehet nga: - Kati I, ambjenti nuk ka ndarje me mure por ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient per biznes/zyra me qera

€365.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me qera një ambient me adresë te pedonalja Kolë Idromeno, sipër bankës Intesa Sanpaolo, ky ambient zë një sipërfaqe totale prej 87 m² dhe ndodhet në katin e IV-t të...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan me qera ne pedonale - Shkoder

€185.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan ne katin e pare te nje pallati me adrese: Rruga Besnik Sykja te Ura Dervishbeg, dhe gezon nje siperfaqe prej 25 m². Dyqani ndodhet buze trotuari, ne krah...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient per shitje prane Drejtorise se Policise

€168,000.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Dyqane me qera

Ambient per shitje prane Drejtorise se Policise. Ambienti eshte i perbere nga dy nendarje por me mundesi per te krijuar dhe nje nendarje tjeter. Eshte i shfrytezueshem si per ambient zyrash ashtu...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient biznesi me qera tek Komuna e Parisit

€2,200.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Dyqane me qera

Ambient komercial me qera tek Komuna e Parisit. Ambienti perbehet nga dy kate dhe ka siperfaqe 600 m2. Ambienti ka sherbyer si klinike dentare dhe mund te ofroj sherbime biznesesh nga me te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje tek Komuna e Parisit

€32,600.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Dyqane me qera

Shitet dyqan ne zonen e Komunes se Parisit. Dyqani ndodhet ne katin 0, ka siperfaqe 41 m2. Ambienti perbehet nga nje ambient kryesor dhe nje tualet. Ne brendesi te ambientit gjenden te vendosura...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan/Lokal me qera ne Shkoder

€222.00  | Shkoder
Postuar Jun 04, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me siperfaqe 68m² dhe adrese: Rruga Kardinal Mikel Koliqi, ne krah te gjimnazit "Jordan Misja". Dyqani ndodhet ne rruge kryesore, ka nje pozicionim shume...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet me qera dyqan prej 73m2

€300.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me qera nje ambient biznesi me siperfaqe 73m² dhe adrese: Rruga Palok Kurti, perballe Kinema Millennium, dyqani ndodhet ne qender te Shkodres ne nje zone shume te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet me Qera

€0.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per qeramarresin. Jepet me qera dyqan me nje siperfaqe prej 154 m², me vendodhje ne Rrugen Shkoder-Koplik Km2. Dyqani eshte i pajisur me fasade xhami i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan me qera ne Shkoder

€185.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan me siperfaqe prej 47m² dhe adrese: rruga Shtjefen Gjecovi ne krah te Kinemase "Millennium". Pozicionohet ne katin e I-re te nje pallati dhe ka keto cilesi:...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient biznesi me qera, Rr. Hoxha Tahsini

€2,200.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane me qera

Jepet ambient biznesi me qera tek Rr. Hoxha Tahsin. Ambienti ka siperfaqe totale te shfrytezueshme 300 m2, dhe nje oborr me siperfaqe 20 m2, ndersa ambienti i aktivitetit dhe zyra e menaxherit ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Godine me qera ne Sauk

€2,500.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane me qera

Objekt komercial trekatesh me qera ne zonen e Saukut. Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si zyra, call center, klinike, njesi sherbimi, etj. Hapesira e kateve eshte e ndare por...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Sotir Caci, prane Restorant Fresku

€500.00  | Tirane
Postuar Nov 10, 2015 tek Dyqane me qera

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Sotir Caci, prane Restorant Fresku. Dyqan me siperfaqe 202m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani organizohet ne 1 hapesire...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Biznesi : Dyqane me qera Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek