Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Ambient biznesi per shitje ne Bllok

€2,500.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Bashkpunim

Shitet ambient biznesi ne Bllok, Rr. Pjeter Bogdani. Ambienti ka siperfaqe totale 168.48 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ne total eshte i perbere nga 6 hapesira te brendshme....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Biznesi : Bashkpunim Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek