Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Zyra me qera tek Brryli

€300.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepet ambient me qera per zyra tek Brryli, Rr. Arkitekt Kasemi. Ambienti ndodhet ne lokacion primar, ne zone mjaft te preferuar dhe te frekuentuar. Ambienti eshte projektuar posacerisht per zyra,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Magazina me qera ne autostraden Tirane -Durres

€3.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepen me qera ambjente per magazina ose zyra ne aksin e autostrades Tirane-Durres. Ambjenti ka siperfaqe 1000 m2 dhe lartesi 15 m2 dhe mund te sherbeje per aktivitete te ndryshme komerciale....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Zyra me qera ne Rr. Arkitekt Kasemi

€500.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepet ambient me qera per zyra tek Brryli, Rr. Arkitekt Kasemi. Ambienti ndodhet ne lokacion primar, ne zone mjaft te preferuar dhe te frekuentuar. Ambienti eshte projektuar posacerisht per zyra,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Magazina me qera ne Tirane

€2.50  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepen dy magazina me qera brenda ne Tirane, me dalje ne rruge kryesore. Magazinat kane siperfaqe te dyja sebashku 2000 m2 dhe lartesi 15 m2. Jane te rrethuara dhe te shtruara me beton. Ambientet...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient biznesi me qera brenda unazes

€4,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepet ambient komercial me qera brenda unazes ne lokacion primar. Ambienti ka siperfaqe totale 820 m2 dhe perbehet nga 4 kate. Ambienti eshte i rrethuar i gjithi me fasade xhami gje qe mundeson...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient komercial me qera ne zonen e Bllokut

€3,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepet me qera ambient komercial ne qender te Bllokut, Rr. Brigada VIII. Ambienti ndodhet ne kate te dyte dhe ka siperfaqe 209 m2 me 6 ndarje dhe 1 tualet. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient komercial me qera ne zonen e Selites

€1,500.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepet me qera ambient komercial me siperfaqe 200 m2 ne zones e Selites, Rruga Ibrahim Dervishi. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, te pajisur me fasade te jashtme xhami dhe ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient komercial me qera prane Bllokut

€2,000.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Ambient komercial me qera ne Rr. Perlat Rexhepi. Ambienti ka siperfaqe rreth 336 m2, eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme sherbimesh dhe ndodhet ne katin zero te nje ndertimi te ri....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Zyre me qera prane Ish-Ekspozites

€147.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Ambient zyre me qera prane ish-Ekspozites. Zyra ka siperfaqe 25 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertimi te ri, ne lokacion primar. Per me shume informacion na kontaktoni! Cmimi:...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient komercial ne shitje tek Unaza e Re

€1,700.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Ambient komercial ne shitje ne Rr. Tom Plezha ne zonen e Unazes se Re. Ambienti eshte ne proces perfundimi, ka siperfaqe 236 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri, ne lokacion...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Zyre me qira ne zonen e M. Shyrit

€300.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Zyre me qera ne zonen e M. Shyrit. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre tregtare ne lokacion primar ne nje zone elitare. Zyra ka siperfaqe 30 m2, eshte e shtruar me parket dhe e pajisur...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient komercial me qera ne zonen e Freskut

€215.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Jepet ambient komercial per lokal ne zonen e Freskut. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te sapondertuar. Ambienti eshte bosh dhe ka siperfaqe 100 m2. Ambienti ka nje verande rreth 50...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepen ambiente komerciale me qera

€6.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Jepen ambiente komerciale me qera prane zones se shkolles se Kuqe ne Tirane. Ambientet kane siperfaqe rreth 420 m2 dhe jane te vendosura ne nje pallat te ri me akses ne rruge kryesore. Ambienti i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambiente komerciale me qera ne nje qender biznesi

€13.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Jepen ambiente komerciale me qera ne nje qender biznesi ne qender te Tiranes. Ambientet ndodhen ne katin e peste, kane siperfaqe rreth 300 m2 dhe jane shume te pershtatshme per call center, njesi...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Lokal me qera prane Rr. M. Shyri

€1,200.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Jepet lokal me qera prane Rr. M. Shyri. Ambienti eshte me siperfaqe 200 m2 dhe eshte bosh. Ndodhet ne katin zero te nje pallati dhe ka dalje ne rruge kryesore. Ne katin perdhes ka magazine rreth 50...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet me qera ambient 2-katesh prane qendres GLOBE

€3.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Te tjera

Ambient biznesi me qera prane qendres GLOBE. Ambienti eshte i vendosur ne nje zone me infrastrukture te rregullt dhe te frekuentuar. Ambienti perbehet nga dy kate dhe ne total ka siperfaqe 400 m2....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shiten ambiente komerciale ne Rr. Sami Frasheri

€3,000.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Te tjera

Ambiente per shitje prane sheshit Wilson. Ambientet ndodhen ne nje lokacion primar, prane sheshit Wilson dhe fare prane zones se Bllokut. Ambienti ka siperfaqe 174 m2, me planimetri mjaft...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet ambient biznesi ne zonen e M. Shyrit

€240,000.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Te tjera

Shitet ambient biznesi ne zonen e M. Shyrit. Ambienti ka siperfaqe totale 121 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi te ri. Ambienti ndodhet ne lokacion primar dhe eshte i shfrytezueshem per...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet ambienti biznesi tek 9-kateshet

€120,000.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Te tjera

Shitet ambient biznesi tek 9-kateshet. Ambienti ka siperfaqe 38.5 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te pallatit. Eshte ne gjendje shume te mire dhe ndodhet ne nje zone elitare ne qender te Tiranes. Per...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Biznesi : Te tjera Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek