Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Toke are

€40.00  | Lezhe
Postuar Jun 08, 2017 tek Toke ne shitje

SHITET TOKE ARE,ME ÇERTIFIKAT PRONESIE QE NDOLLET PRANE RRUGES DHE 2.3 KLM NGA BREGDETI TALE,LEZHE TOKA SHERBEN PER CDO LLOJ AKTIVITETI INFO..00355 694137022

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Toke ne shitje ne Velipoje

€80,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Toke ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë) me sipërfaqe totale 4 dynym (4.000 m²) me adresë në Velipoje. Toka ka forme te rregullt drejtkendore. Eshte pershtatshme per perdorime...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet truall dhe shtepi ne Mullet

€152,700.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Toke ne shitje

Shitet truall dhe nje shtepi ne fshatin Dobresh ne Mullet. Trualli ka siperfaqe rreth 2036 m2. Shtepia eshte e vogel me mundesi per sistemim. E lokalizuar ne nje vend mjaft te mire, zone e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet toke are prodhuese (Fshati Adriatik, Divjake)

€1.00  | Lushnje
Postuar May 30, 2017 tek Toke ne shitje

OKAZION per te mos u humbur! Shitet toke are prodhuese prane rruges kryesore te asfaltuar qe te con ne bregdetin e fshatit Adriatik te Bashkise se Divjakes. Toka eshte sigurisht e pershtatshme...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Toke/Are ne shitje

€67,391.00  | Lezhe
Postuar May 30, 2017 tek Toke ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe totale prej 1650 m² dhe me adrese në Ishull Shëngjin, zona e depozitave tek Liqeni i Kenallës. Prona ndodhet buzë rrugës...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Toke ne shitje ne Boge

€40,000.00  | Malesia e Madhe
Postuar May 30, 2017 tek Toke ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 3135 m² dhe me adrese në Bogë, rrugës për Theth. Prona ndahet perkatesisht ne: - 2735m² toke - 450m² siperfaqe ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Toke ne shitje ne Shiroke

€20,000.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Toke ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje truall te pozicionuar ne nje zone perfekte per ndertim me nje shtrirje te gjere ne kodren pergjate lumit Buna qe i jep nje vizibilitet mjaft te larte truallit...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Objekte banimi : Toke ne shitje Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek