This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Print Jepet me qera magazine ne zonen e Vaqarrit. Ambienti ka siperfaqe totale 2000 m2. Eshte ne gjendje te mire, i ndricuar, i pershtatshem dhe f...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€4,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyre prane “Qyteti Studenti”. Ambienti eshte i lokalizuar ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 125m2 te ...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€460.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Laprakes. Ambienti eshte i ndare ne 2 kate me siperfaqe totale 125m2. Kati i 1-re ka siperfaqe 70 m2 dhe...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€540.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyre ne Rr. “Abdyl Frasheri”(rruge dytesore). Ambienti ndodhet ne kat te 1-re banim, pallat te ri. Ka siperfaqe 145 m2, ...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€1,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne Rr. Sami Frasheri, prane Petro Ninit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te, me siperfaqe 174m2. Eshte open space, i s...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€1,500.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Unazes se Re. Ambienti ka siperfaqe totale 1350 m2 dhe te ofron mundesi ndarje perkatesisht ne 2 ambient...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€8,100.00
Tirane

Shitet dyqan ne zonen e Freskut. Dyqani ndodhet ne katin zero afer rruges kryesore, me siperfaqe 56m2. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme d...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€70,000.00
Durres

OKAZION VETEM ME 1400 EURO M2!!! NE QENDER TE DURRESIT (ISH RAJONI I POLICISE, prane Dispancerise) Dyqan + 2 WC ne siperfaqe 200m2, (DHE MUND TE...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
Tirane

Shitet biznesi ose jepet me qera Bar-Restorant ne zonen e Freskut. Ambienti eshte i organizuar ne 2 kate perkatesisht ne kat te 1-re dhe te 2-te te...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€70,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre ne nje nga zonat me te preferuara te Bllokut. Zyra ndodhet ne kat te 5-te te nje ndertimi te ri. Ka siperfaqe 135 m2 qe ...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€1,500.00
Tirane

Shitet lokal tek Komuna e Parisit. ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Eshte i kompletuar me pajisjet e domosdoshme , i arreduar dhe ne gje...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€134,250.00
Tirane

Shitet nje lokal perballe shkolles PETRO NINI LUARASI (ish lokalet e riparim sherbimit) ne katin e dyte ne Tiranen e Re me Ipoteke 57 m2 .Shitet pe...

Postuar Aug 17, 2018  tek Te tjera
€60,000.00
Durres

Shitet ambient komercial ne qender te Durresit. Ambienti eshte i lokalizuar ne kat te 1-re shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe te bollshme pr...

Postuar Aug 17, 2018  tek Te tjera
€1,320,000.00
Tirane

Ne zonen e Ali Demit, Shitet Ambjent Biznesi dhe Biznesi. Ambjenti me nje siperfaqe 255 m2 totale dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjentin ...

Postuar Aug 16, 2018  tek Te tjera
€892,500.00
Tirane

Ne Rrugen e Kosovareve, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti me siperfaqe 63 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri cilesor. Organizoh...

Postuar Aug 09, 2018  tek Te tjera
€600.00
Tirane

Aktualilsht ne gjendje pune dhe jepet totalisht i mobiluar. SIperfaqe brendshme 65m2 dhe veranda 60m2. Per me shume informacion, apo nje vizite...

Postuar Aug 06, 2018  tek Te tjera
€70,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në Dërgut, rruga “Fahri Ramadani”. Ambienti ndodhet në katin përdhe buzë rrugës kryesore dhe ka një sipërfa...

Postuar Aug 04, 2018  tek Te tjera
€120.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi i cili ka qenë i përdorur më parë si lokal. Ambienti ka një sipërfaqe të përgjithshme 150 m² dhe ë...

Postuar Aug 04, 2018  tek Te tjera
€635.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e tretë dhe me sipërfaqe 51 m². Ambienti ndodhet përballë Fakultetit Jurid...

Postuar Aug 03, 2018  tek Te tjera
€46,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e tretë dhe me sipërfaqe 40 m². Ambienti ndodhet përballë Fakultetit Jurid...

Postuar Aug 02, 2018  tek Te tjera
€35,700.00
Go to top