Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon me një sipërfaqe prej 527 m² dhe me vendndodhje në Bahçallëk, afër bar-restorant “Shqiponja". ✔Cilësi...

Postuar Dec 08, 2017  tek Te tjera
€300,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një kapanon dy-katësh me sipërfaqe 760 m² + tokë me adresë: Bahçallëk, te Harku i Bërdicës. ✔Cilësitë e kapanonit: ...

Postuar Dec 05, 2017  tek Te tjera
€2,000.00
Tirane

Shitet dyqan me siperfaqe 27 m2 ne zonen e Don Boskos, prane Pallateve te Arabit. Dyqani ndodhet ne katin zero, me mundesi shfrytezimi te ambientit...

Postuar Dec 05, 2017  tek Te tjera
€27,000.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera dyqan ne Blb. “Zogu i I-re”. Dyqani ka siperfaqe 55.2 m2, ndodhet ne katin zero. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtm...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 74 m². Dyqani ndodhet në katin e parë të ndërtesës, me adresë: Tophanë, Xhabije (afër "Fitn...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€43,660.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira dy kapanone në Kodhel, në rrugën Shkodër-Lezhë. Kapanonet ndodhen 500 m larg rrugës kryesore. Kanë një sipërfaqe pr...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€586.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera ambient komercial prane stadiumit Dinamo. Ambienti ndodhet ne katin -1, te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 270 m2. Ka hape...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€1,500.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane Farmacise nr.10. Ambient me siperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-r...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€2,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhesë të ndërtesës, me adresë: rruga “Studenti”, pas bibliotekës “Marin Barleti”. Dyqani ka një...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€127.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me sipërfaqe 42 m² në hyrje të Shkodrës, në kompleksin "Bexhisteni". Dyqani ndodhet në katin...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€42,000.00
Tirane

Shitet dyqan ne zonen e Myslym Shyrit. Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 70.38m2, vetem me nje hapesire. Ambienti dhe pozici...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€196,000.00
Tirane

Jepet me qera dyqan me siperfaqe 15m2, ne zonen e Brrylit, Rr.” Fadil Rada” ne katin zero. Ambienti eshte i pershtashem dhe funksional per sherbime...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€150.00
Tirane

Jepet me qera ambient per dyqan apo zyre tek Pazari i Ri. Ambienti ka siperfaqe 76.2 m2, ne katin zero ne kompleks pallatesh. Pozicionimi eshte mja...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€685.00
Shqiperi

Jepet me qera ambient dyqani (bosh) tek Kodra e Diellit, ne Rr. “Rrapo Hekali”. Ka siperfaqe 150 m2, me 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€380.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me adresë: rruga “Gjylbegaj”, pranë Radio Shkodrës, ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€1,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me adresë: rruga “Gjylbegaj”, pranë Radio Shkodrë...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€225,000.00
Tirane

Jepet me qera dyqan me siperfaqe 15m2, ne zonen e Brrylit, Rr.” Fadil Rada” ne katin zero. Ambienti eshte i pershtashem dhe funksional per sherbime...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€150.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me një sipërfaqe prej 7000 m². Ndodhet midis 2 urave në krah të lumit Buna, në Shirokë. ✔Cilësitë e tr...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€350,000.00
Shkoder

🆕 OKAZION! 🆕 Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe prej 38 m² dhe vendndodhje në Parrucë (te banjoja e vogël, pas ndërtesës ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€22,800.00
Tirane

Jepet me qera/shitet zyre prane Myslym Shyrit. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri i cili sapo ka perfunduar punimet. Ka siperfaqe 45...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€700.00
Go to top