Lokal ne shitje prane 21 Dhjetorit

Postuar May 30, 2017 | Vizita: 2784 | Referenca Nu: #28035

€1,100,000.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

 

Shitet lokal prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Lokali ka nje hapesire prej 600 m2 perfshire ambientet e brendshme dhe te jashtme. Lokali aktualisht eshte funksional si bar-lloto. Ambienti ndahet ne sallen kryesore dhe nje salle me te vogel. Ne sallen kryesore ka 2 ambiente private, nje salle VIP, ambienti i menaxhimit te lokalit (recepsioni), ambienti i barit, magazina dhe 6 tualetet. Ne salle jane te instaluar 27 monitore, 30 tavolina, 6 sete kolltuqesh, bari, sporteli per lloto, frigoriferi. Ne sallen e vogel ka te instaluar 11 monitor, 10 tavolina. Lokali ka sistem aspirimi e kondicionimi. Eshte i pajisur me gjenerator dhe eshte i gjithi i mobiluar ne menyre moderne dhe bashkekohore. Veranda e jashtme eshte e rrethuar dhe ka disa tavolina. Lokali eshte ne nje lokacion me shume akses dhe te frekuesntuar me dalje ne Rr. Muhamet Gjollesha e ne Rr. e Kavajes. Eshte me hipoteke dhe ka shume vite qe funksionon si biznes i konsoliduar. Me mundesi parkimi edhe per kohe te gjate.

Map
Informacionet për kontakt
Emri: Agron
Adresa: Rr. Pjeter Bogdani
Numri i telefonit: 682084206
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

OKAZION! Dyqan per shitje prane

OKAZION! Dyqan per...

Tirane
€860.00
OKAZION! Dyqan ne shitje prane

OKAZION! Dyqan ne...

Tirane
€860.00
Dyqan ne shitje ne Shkoder te Kisha e Madhe

Dyqan ne shitje ne...

Shkoder
€21,000.00
Dyqan ne shitje

Dyqan ne shitje

Shkoder
€100,000.00