Apartament per shitje - Zogu i Zi

Postuar Jun 04, 2017 | Vizita: 2167 | Referenca Nu: #28258

€171,600.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

 
 
Ne Krye

Shitet apartament tek Zogu i Zi, prane qendres tregtare Ring Center. Apartamenti ka nje siperfaqe 156m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe shume cilesor. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 Sorxhorno, 1 ambjent te vecante qe sherben si studio zyre, Kuzhine dhe dhome ngrenie te vecante, Verande, 2 ballkone. Kuzhina eshte e bollshme dhe ka nje siperfaqe rreth 40m2 e cila eshte e mobiluar me te gjithe pajisjet te reja dhe moderne. Dhoma matrimoniale eshte e pajisur me nje ambjent te vecante qe sherben si garderobe, ndersa 1 dhome gjumi eshte e veshur totalisht me dru. Veranda rreth 20m2 eshte e mbuluar dhe ballkonet jane te pajisura me tende dielli. I gjithe apartamenti eshte i pajisur me kondicionere. Apartamenti ka nje planimetri mjaft funksionale dhe eshte shume i mireorientueshem. Ne brendesi jane bere punime ekstra si ne strukture ashtu dhe anen dekorative si tavanet, muret, ndricimi etj. Orientimi i apartamenitit eshte Jug dhe Jug-Perendim cka e ben ate te ndricuar gjate gjithe dites. Me hipoteke.

Cmimi 1100 euro/m2

AN230316-02

www.homeplus.al

Map
Informacionet për kontakt
Emri: Agron
Adresa: Rr. Pjeter Bogdani
Numri i telefonit: 682084206
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Apartament 2+1 ne shitje tek ish 5 Heronjte

Apartament 2+1 ne...

Shkoder
€68,900.00
Apartament ne shitje prane Liqenit te Thate

Apartament ne...

Tirane
€60,000.00
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Muhamet Deliu, prane Hippomarket.

Tirane, Shesim...

Tirane
€50,000.00
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ali Demi.

Tirane, Shesim...

Tirane
€70,000.00