Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #28258
€171,600.00

Apartament per shitje - Zogu i Zi

Postuar Jul 13, 2017 | Vizita: 2402
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament tek Zogu i Zi, prane qendres tregtare Ring Center. Apartamenti ka nje siperfaqe 156m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe shume cilesor. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 Sorxhorno, 1 ambjent te vecante qe sherben si studio zyre, Kuzhine dhe dhome ngrenie te vecante, Verande, 2 ballkone. Kuzhina eshte e bollshme dhe ka nje siperfaqe rreth 40m2 e cila eshte e mobiluar me te gjithe pajisjet te reja dhe moderne. Dhoma matrimoniale eshte e pajisur me nje ambjent te vecante qe sherben si garderobe, ndersa 1 dhome gjumi eshte e veshur totalisht me dru. Veranda rreth 20m2 eshte e mbuluar dhe ballkonet jane te pajisura me tende dielli. I gjithe apartamenti eshte i pajisur me kondicionere. Apartamenti ka nje planimetri mjaft funksionale dhe eshte shume i mireorientueshem. Ne brendesi jane bere punime ekstra si ne strukture ashtu dhe anen dekorative si tavanet, muret, ndricimi etj. Orientimi i apartamenitit eshte Jug dhe Jug-Perendim cka e ben ate te ndricuar gjate gjithe dites. Me hipoteke.

Cmimi 1100 euro/m2

AN230316-02

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

€28,000.00
€93,423.00
€77,100.00
€42,235.00
Go to top