Apartament ne shitje prane stacionit te trenit

Postuar Jun 04, 2017 | Vizita: 1888 | Referenca Nu: #28274

€130,000.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

 

Shitet apartament 3+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 129.39 m2 dhe ndodhet ne katin e pare. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 130000 euro.

RK050816-01

www.homeplus.al

Map
Informacionet për kontakt
Emri: Agron
Adresa: Rr. Pjeter Bogdani
Numri i telefonit: 682084206
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Apartament ne shitje prane stacionit te trenit

Apartament ne...

Tirane
€95,000.00
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Frosina Plaku.

Tirane, Shesim...

Tirane
€130,000.00
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Durresit, prane Gjimnazit “Qemal Stafa”.

Tirane, Shesim...

Shqiperi
€90,000.00
Apartament 3+1 ne shitje te Kisha e Madhe

Apartament 3+1 ne...

Shkoder
€66,000.00