Apartament ne shitje tek stacioni i trenit

Postuar Jun 04, 2017 | Vizita: 418 | Referenca Nu: #28276

€85,000.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

 

Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 94.16 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 85000 euro.

RK050816-03

www.homeplus.al

Map
Informacionet për kontakt
Emri: Agron
Adresa: Rr. Pjeter Bogdani
Numri i telefonit: 682084206
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Besim Alla, prane Cabej.

Tirane, Shesim...

Tirane
€42,000.00
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ali Demi.

Tirane, Shesim...

Tirane
€70,000.00
Shitet papfingo sip 800 m2

Shitet papfingo...

Shkoder
€450,000.00
Apartament ne shitje prane stacionit te trenit

Apartament ne...

Tirane
€95,000.00