Shitet apartament prane stacionit te trenit

Postuar Jun 04, 2017 | Vizita: 1773 | Referenca Nu: #28285

€57,000.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

 
 
Ne Krye

Shitet apartament 1+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 66.29 m2 dhe ndodhet ne katin e katert . Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 57000 euro.

RK050816-12

www.homeplus.al

Map
Informacionet për kontakt
Emri: Agron
Adresa: Rr. Pjeter Bogdani
Numri i telefonit: 682084206
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Shitet apartament prane stacionit te trenit

Shitet apartament...

Tirane
€56,000.00
Shitet apartament afer stacionit te trenit

Shitet apartament...

Tirane
€105,000.00
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Liqeni i Thate.

Tirane, Shesim...

Tirane
€53,200.00
Apartament 3+1 per shitje tek Rr. Vace Zela

Apartament 3+1 per...

Tirane
€115,000.00