Apartament per shitje afer stacionit te trenit

Postuar Jun 04, 2017 | Vizita: 2063 | Referenca Nu: #28297

€105,000.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

 
 
Ne Krye

Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 107.87 m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 105000 euro.

RK050816-24

www.homeplus.al

Map
Informacionet për kontakt
Emri: Agron
Adresa: Rr. Pjeter Bogdani
Numri i telefonit: 682084206
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Apartament ne shitje tek stacioni i trenit

Apartament ne...

Tirane
€85,000.00
Apartament per shitje - Zogu i Zi

Apartament per...

Tirane
€171,600.00
Apartament ne shitje ne Shkoder

Apartament ne...

Shkoder
€40,000.00
Shitet apartament prane stacionit te trenit

Shitet apartament...

Tirane
€110,000.00