Home  » Biznesi  » Te tjera

Ambiente komerciale ne shitje prane Stacionit te trenit

Postuar Jun 04, 2017 | Vizita: 2104 | Referenca Nu: #28298

€61,300.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

 
 
Ne Krye

Ambiente komerciale ne shitje prane stacionit te trenit shume afer bulevardit Zogu i Pare. Ne total jane 7 ambiente me siperfaqe te ndryshme duke filluar nga 30m2 e deri ne 168 m2 si dhe cmime te ndryshme. Jane te vendosura ne katin zero te nje kompleksi te ri te sapoperfunduar, ne nje zone qe po rikonstruktohet dhe qe eshte pjese e planit te zhvillimit te Bashkise se Tiranes. Ambientet jane te gjitha me hipoteke. Per detaje lidhur me cmimet na kontaktoni.

RK050816-25

www.homeplus.al

Map
Informacionet për kontakt
Emri: Agron
Adresa: Rr. Pjeter Bogdani
Numri i telefonit: 682084206
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Zyra me qera tek Brryli

Zyra me qera tek...

Tirane
€300.00
Ambient  biznesi per shitje/qera

Ambient biznesi...

Tirane
€1,000.00
Ambient komercial me qera ne zonen e Freskut

Ambient komercial...

Tirane
€215.00

Tirane jap me qera...

Tirane
€0.00