Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #28377
€170,000.00

Mundesi e mire investimi per apartament banimi ose biznes!

Postuar Jul 13, 2017 | Vizita: 577
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament ne nje lokacion qendror ne Tirane, prane rruges M. Shyri. Apartamenti ka siperfaqe 115 m2 neto, ka hapesira te bollshme dhe kubature te madhe. Lartesia e apartamentit eshte 3.5 m. Ne apartament ndodhen 4 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 banjo, 2 ballkone, 1 verande. Apartamenti aktualisht ka nevoje per restaurim dhe eshte i pershtatshem si per banim ashtu edhe per aktivitete biznesi, zyra, etj. Ndodhet ne katin e II te nje ndertese ekzistuese 3 kateshe (ndertim italian). Me hipoteke.

Cmimi 170.000 euro.

RK050916-05

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

€72,000.00
€110,000.00
€85,000.00
€110,000.00
Go to top