Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #28783
€500.00

Apartament 3+1 me qera

Postuar Jul 13, 2017 | Vizita: 150
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 3+1 me qera ne Rr. Sami Frasheri, prane gjimnazit "Petro Nini Luarasi". Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertimi te ri. Ambienti eshte i mobiluar totalisht dhe i pajisur me sistem kondicionimi + sistem kaldaje. Ne planimetri apartamenti ka 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 3 ballkone.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 500 euro/muaj.
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

€35.00
€40.00
Shqiperi
Postuar Jul 13, 2017 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Apartamente me qera
€185.00
Go to top