Shtepi private 2+1 ne shitje

Postuar May 30, 2017 | Vizita: 2048 | Referenca Nu: #28955

€110,294.00

Zona:   Shkoder
Lloji i postimit:   Ofroj

 
 
Ne Krye

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 2+1 me adrese ne Rus, te '50 Lekshi', shtepia eshte nje kateshe dhe ka nje siperfaqe totale prej 300m², ku 100m² jane ndertim dhe 200m² oborr dhe bahce.
Shtepi ndahet respektivisht ne:
- Sallon + Kuzhine
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Koridor
- Verande

Cilesi te tjera te kesaj shtepie:
- Ndodhet ne nje zone te qete me dalje ne rruge kryesore
- Rruga perpara shtepise eshte e shtruar krejtesisht
- Ka nje oborr te bollshem para dhe pas shtepise dhe vend per parkimin e makinave
- Dhomat jane te mobiluara me te gjitha kushtet
- Salloni, kuzhina dhe koridori jane te shtruara ne pllake
- Dhomat e gjumit jane te shtruara ne parket

CMIMI 15'000'000 LEKE (I NEGOCIUESHEM)

Map
Informacionet për kontakt
Emri: Sun Real Estate
Adresa: Rr. "Kardinal Mikel Koliqi", 60m larg Trumes se Dugajve te Reja
Numri i telefonit: +355 66 66 66 765
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Shitet apartament 2+1

Shitet apartament 2+1

Tirane
€77,000.00
Okazion

Okazion

Tirane
€78,600.00
Shitet vile tek Kodra e Diellit

Shitet vile tek...

Tirane
€1,000.00