Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Kristal Centre.

Postuar Jun 19, 2017 | Vizita: 28 | Referenca Nu: #29026

€220.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Kristal Centre. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 64 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar.
Cmimi 220 Euro/muaj.

Map
Informacionet për kontakt
Emri: Tirana Real Estate
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane Selvise.

Tirane, Japim me...

Tirane
€400.00
Vlore jap me qera apartament Uji i Ftoht

Vlore jap me qera...

Vlore
€0.00
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Kosovareve.

Tirane, Japim me...

Tirane
€500.00
FOR RENT!Jepet me qera apartament i ri 1+1, i mobiluar, 200 euro/muaj, tek Rezidenca Shopi, Elbasan.

FOR RENT!Jepet me...

Elbasan
€200.00