Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Bardhyl.

Postuar Jun 19, 2017 | Vizita: 58 | Referenca Nu: #29052

€82,000.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Bardhyl. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 70 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte bosh, I pabanuar me pare.
Cmimi 82000 Euro.

Map
Informacionet për kontakt
Emri: Tirana Real Estate
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Petro Nini Luarasi, prane Tregut Elektrik.

Tirane, Shesim...

Tirane
€85,000.00
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ali Demi.

Tirane, Shesim...

Tirane
€70,000.00
Apartament 3+1 per shitje tek Rr. Vace Zela

Apartament 3+1 per...

Tirane
€115,000.00
Shitet apartament prane stacionit te trenit

Shitet apartament...

Tirane
€110,000.00