Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #29190
€71,700.00

Okazion cmim i lire

Postuar Jul 13, 2017 | Vizita: 58
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Afer Kinostudios shitet Apartament 2+1 me sip. 93.1 m2 me superorganizim ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje me ambjent aneksi te vecuar e dalje ne ballkon, nje tualet dhe te ndara keto me korridor.
Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi cilesore, i termoizoluar, me dritare dopio xham, tuba te vecante ajrimi, mure me dopio tulle dhe material izolues ne mes.
Kompleksi ofron shume fasilitete si: supermarket, bare, restorant, klinika, dyqane, park lojrash per femije dhe ambjente relaksi.

Kontaktoni:
Tel: 0694050025
Email: xh.burhanaj@c21golden.al

Century 21

User since: Mar 28, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

€65,000.00
Sarande
Postuar Jul 31, 2017 tek Shtepia ne shitje
€450,000.00
€70,000.00
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia ne shitje
€75,800.00
Go to top