Home  » Objekte banimi  » Shtepia me qera  »Postime #29201
€1,500.00

Vile me qera tek blloku i vilave ne Selite

Postuar Jul 13, 2017 | Vizita: 40
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet vile 3-katshe me qera tek blloku i vilave ne Selite. Vila eshte ne gjendje shume te mire dhe ne kushte bashkekohore. Ne perberje ka 5 dhoma gjumi, kuzhine, soxhorno, 3 tualete dhe ballkon per cdo kat. Vila eshte e kompletuar me mobilje shume cilesore dhe te mirembajtura. Ka nje oborr mjaft relaksues, si dhe parking. Eshte e pajisur me sistem kondicionimi.

www.homeplus.al

SB250117-02

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia me qera
€200.00
Shkoder
Postuar Jul 15, 2017 tek Shtepia me qera
€185.00
Shkoder
Postuar Jul 19, 2017 tek Shtepia me qera
€150.00
Go to top