Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #29221
€69,000.00

Shtepi private ne shitje ne Bahcallek

Postuar Jul 13, 2017 | Vizita: 217
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private me vendodhje: Bahcallek, rrugica perballe hotel "Ambasador". Shtepia eshte nje ndertese e re II-kateshe me nje siperfaqe totale prej 300 m² (kati I-re + II-te dhe oborri).
Kati I-re perdoret si garazh ose magazine.
Kati II-te eshte i banimit dhe perbehet nga:
-dy dhoma gjumi
-dhome ndenje + kuzhine
-ballkon
-koridor i bollshem.

- Tarraca eshte e izoluar, per mbrojtje ndaj lageshtires.
- Eshte nje prone mjaft e pershtatshme per familjare, pasi ndodhet larg smogut dhe zhurmave.
- Ndodhet ne nje lagje te banuar nga familjare.

CMIMI 69'000 € (230€/M²)

Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia ne shitje
€700.00
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia ne shitje
€1,000.00
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia ne shitje
Tirane
Postuar Jul 15, 2017 tek Shtepia ne shitje
€78,600.00
Go to top