Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #29225
€30,000.00

Toke + shtepi nje kateshe ne shitje

Postuar Jul 13, 2017 | Vizita: 80
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron per shitje nje toke + banese me adrese ne Dobrac dhe siperfaqe totale prej 1145,5 m² ku brenda kesaj siperfaqeje perfshihet dhe nje banese nje kateshe me siperfaqe ndertimi prej 104 m².

Prona ndodhet ne nje zone mjaft te qete, larg smogut dhe zhurmes se qytetit.
Ka nje siperfaqe te bollshme toke, qe mund te perdoret ne baze te nevojave.

CMIMI 30'000 € (262€/M²)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia ne shitje
€28,000.00
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia ne shitje
€190,000.00
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia ne shitje
€72,550.00
€250,000.00
Go to top