Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Durresit, prane Gjimnazit “Qemal Stafa”.

Postuar Jun 19, 2017 | Vizita: 836 | Referenca Nu: #29235

€90,000.00

Zona:   Shqiperi
Lloji i postimit:   Ofroj

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Durresit, prane Gjimnazit “Qemal Stafa”. Apartament 2+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 94m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2 AC, me oxhak funksional, orientohet ne Veri, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 90000 Euro.

Map
Informacionet për kontakt
Emri: Tirana Real Estate
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Tirane, Shesim Apartament 4+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok.

Tirane, Shesim...

Tirane
€500,000.00
Apartament ne shitje ne zonen e Selites

Apartament ne...

Tirane
€78,000.00
Shitet apartament 2+1 tek Gjiri i Lalzit

Shitet apartament...

Durres
€85,000.00
Apartament ne shitje ne zonen e Selites

Apartament ne...

Tirane
€54,000.00