Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Kosovareve.

Postuar Jun 19, 2017 | Vizita: 14 | Referenca Nu: #29238

€500.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Kosovareve. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 123m2, I shtruar me parket, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht I mobiluar, 2AC. Orientohet ne Jug.
Cmimi 500 Euro/muaj.

Map
Informacionet për kontakt
Emri: Tirana Real Estate
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Vlore jap me qera apartament Uji i Ftoht

Vlore jap me qera...

Vlore
€0.00
Apartament 3+1 me qera ne M. Shyri

Apartament 3+1 me...

Tirane
€800.00

Tirane, Japim me...

Tirane
€220.00
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, zona Bllok.

Tirane, Japim me...

Tirane
€1,500.00