Tirane, Shesim Apartament 4+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok.

Postuar Jun 19, 2017 | Vizita: 19 | Referenca Nu: #29245

€500,000.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

Tirane, Shesim Apartament 4+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok. Apartament 4+1+dhome gatimi+3wc+2bllk, me siperfaqe 202 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
Cmimi 500000 Euro.

Map
Informacionet për kontakt
Emri: Tirana Real Estate
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Okazion shiten apartente me hipoteke 1+1 dhe 2+1 (Shkembi i kavajes)

Okazion shiten...

Durres
€33,000.00
Apartament ne shitje prane stacionit te trenit

Apartament ne...

Tirane
€95,000.00
Apartamente ne shitje,stacioni i trenit.

Apartamente ne...

Tirane
€100,000.00
Tirane, Shesim Apartament Dublex 5+1 ne Rr. Vaso Pasha, zona Bllok.

Tirane, Shesim...

Tirane
€680,000.00