Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Rezidences Kodra e Diellit.

Postuar Jun 19, 2017 | Vizita: 52 | Referenca Nu: #29269

€47,000.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Rezidences Kodra e Diellit. Apartament 2+1+1WC, me siperfaqe 80m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, orjentohet neLindje, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 47000 Euro.

Per me shume informacion...http://www.tiranarealestate-al.com/shitje-jea/ 2304-shesim-apartament-2-1-ne-rr-bill-klinton-prane-rezidenc es-kodra-e-diellit.html?lang=sq

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.c om/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Map
Informacionet për kontakt
Emri: Tirana Real Estate
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Apartament ne shitje ne Shkoder

Apartament ne...

Shkoder
€40,000.00
Apartament 3+1 ne shitje te Kisha e Madhe

Apartament 3+1 ne...

Shkoder
€66,000.00
Shitet apartament 3+1, Rr.

Shitet apartament...

Tirane
€1,450.00
Apartament ne shitje prane stacionit te trenit

Apartament ne...

Tirane
€95,000.00