Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #29344
€135,000.00

Hyrje 4+1 ne shitje ne Shkoder

Postuar Jul 16, 2017 | Vizita: 85
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje apartamenti te pozicionuar dhe qe mbulon te gjithe katin e fundit te nje pallati me adrese: rruga Qazim Hoxha ne Rus (pallatet e reja). Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 216m² ku 145m² jane ndertim dhe 71m² verande.
Siperfaqja e banimit ndahet ne:
- Sallon + Kuzhine
- 3 dhoma gjumi
- dhome pritje
- 3 banjo
- Koridor

Cilesi te kesaj prone:
- Dhomat e gjumit te shtruara ne parket laminat
- Kuzhina dhe salloni te shtruara ne pllake
- Punimet jane mjaft cilesore
- Salloni i pajisur me tavan te varur
- Ofron nje pamje te mrekullueshme te qytetit
- Eshte e pershtatshme per familjare pasi ka siperfaqe te bollshme.
- Ndodhet ne nje zone mjaft te qete, me dalje direkte ne rruge kryesore.

*Hyrja shitet pjeserisht e mobiluar*

CMIMI 135'000 €

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Sarande
Postuar Jul 31, 2017 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
€67,000.00
€88,000.00
Go to top