Home  » Objekte banimi  » Shtepia me qera  »Postime #29355
€60.00

Jepet me qera apartament sip 60 m2

Postuar Jul 13, 2017 | Vizita: 101
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
CITYHOME jep me qera apartament sip 60 m2. Apartamenti ndodhet ne Rr. Bulevardi Mehmet Pash Plaku. Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Cityhome

User since: Apr 07, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 19, 2017 tek Shtepia me qera
€250.00
Pogradec
Postuar Jul 25, 2017 tek Shtepia me qera
€20.00
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia me qera
€3,000.00
Go to top