Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #29380
€105,600.00

Super aprtament 3+1

Postuar Jul 13, 2017 | Vizita: 35
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 i ndodhur ne nje kompleks te ndertuar me cilesi te standarteve europiane. Apartamenti ka sip. 133.7 m2 i organizuar ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje me ambient ngrenie te vecuar, dy ballkone si dhe dy tualete ku njeri eshte me ajrim natyral. Apartamenti ka orientim jug-lindje e cila i jep nje ndricim natyral. Apartamenti ka termoizolim, mure ndarese me material izolues, xhama dopio te cilat ju kursejn energji dhe ju mbajn larg zhurmave. Kompleksi ofron fasilitete si: supermarket, restorant, bare, klinika, dyqane etj.
Nxitoni ta shihni nga afer. Ne nje zone ku ka cdo sherbim publik si: kopshte, shkolla, poliklinika, stacione urbane, dalje ne dy anet e rruges porcelan dhe kinostudion.

Tel: 0694050025
Email: xh.burhanaj@c21golden.al

Century 21

User since: Mar 28, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Durres
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia ne shitje
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia ne shitje
€77,700.00
€60,000.00
€70,000.00
Go to top