Home  » Objekte banimi  » Toke ne shitje  »Postime #29659
€21,792.00

TOKE NE SHITJE, VELIPOJE

Postuar Jul 17, 2017 | Vizita: 60
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje Tokë/Arë me një sipërfaqe 363.2m² dhe me adresë: Velipojë, Baks-Rrjoll, (pas hotel VILUNI).
Toka Ka një sipërfaqe në formë drejtkëndore dhe është e rrethuar me murë me një lartësi 50cm.

- Ndodhet afër detin, (5 minuta në këmbë).
-Ndodhet në një zonë në zhvillim.
- Toka ka dalje në rrugë kryesore.

* DISPONON DUKUMENTA TË RREGULLTA*

*ÇMIMI: 60€/M²

* I DISKUTUESHËM*

-Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:📞📱📱
+355666666765,
+355695292667
ose +355 22 247570
gjithashtu në adresën tonë
të e-maili-t: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Toke ne shitje
€155,000.00
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Toke ne shitje
€420,000.00
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Toke ne shitje
€660,000.00
€214,800.00
Go to top