Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #29663
€40,000.00

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE

Postuar Jul 19, 2017 | Vizita: 865
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adrese: Bulevardi Skenderbeu, dhe ndodhet ne katin e III-të, të pallatit.

🏨 Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74 m² dhe ndahet në:
- Sallon + Kuzhine
- Dhomë gjumi
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

*Cilësi e tjera të këtij apartamenti janë:
- Dhomat e shtruara të gjitha me parket
laminat
- Dopio-izolim kunder temperaturave
- Grila te jashtme.
- Banjo e kompletuar me të gjitha
hidrosanitaret
- Ndarje përfekte e dhomave që mundeson
ndricim natyral gjatë gjithë ditës
- Ashensor funksional 24 ore

🏷️CMIMI 40,000 €

▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në
këto numra kontakti:

📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570

▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top