Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #29698
€228,000.00

VILE NE SHITJE , SHKODER

Postuar Sep 12, 2017 | Vizita: 587
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
🏤 Sun Real Estate ofron për Shitje një vilë
2-Kateshe me një sipërfaqe 430m² ( nga
kjo 320m² janë oborr ndërsa banimi 220
m² të dy katet), me adresë: RUS, te
shkolla 9-vjeçare "10-Korriku".

✅ Kati i I-rë përbëhet nga:
- Sallon + kuzhinë.
- Dhomë gjumi.
- Koridor.
- 1 (një) banjo.

✅ Kati i II-të përbëhet nga:
- Dhomë gjumi matrimoniale.
- Dhomë gjumi.
- Koridor.
- Banjo.

✔️ Cilësitë e vilës:
- Vila është një ndërtesë e Re, e ndërtuar në
vitin 2014.
- Zotëron një oborr me hapësirë të madhe
dhe është shumë relaksuese.
- Ka një pus tradicional funksional.
- Pemë frutore të ndryshme.
- Në oborr ndodhet një ndertesë prej 26m²
( e re) e cila mund të përdoret për funksione
të ndryshme.
- Shtëpia është e shtruar e gjitha me pllaka,
ndërsa dritaret janë dopio xham dhe me
grilla të jashtme të cilat shërbejnë për
izolimin e zhurmave dhe gjithashtu të
temperaturës. Duke ofruar një ambjent
relaksues dhe të ngrohtë.
- Ndodhet në një zonë të qetë dhe me dalje
në rrugën kryesore.
- Shtëpia ka 2 (dy) sisteme ngrohje.
a) Sistem ngrohje me kondicioner që
ndodhen në çdo dhomë.
b) Sistem ngrohje me kaldajë.

- Shtëpia ofrohet në SHITJE me gjithë
orenditë shtëpiake të cilat janë në gjëndje
shumë të mirë cilësore dhe me një model
Klasik.
- Ndodhet pranë fasiliteteve të ndryshme.

🏷️ÇMIMI 228,000€

* I DISKUTUESHËM*

SHITET E MOBILUAR🔈


--------------------------------
▶️Të interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€8,000.00
Shqiperi
Postuar Sep 12, 2017 tek Shtepia ne shitje
€70,000.00
Go to top