Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #29702
€71,700.00

Shitet apartament 2+1

Postuar Jul 26, 2017 | Vizita: 58
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 93.1 m2 , i mire organizuar ne 2+1 nje tualete e ballkon. Kompleksi eshte nje vend shume te sigurt per femijet tuaj. Vetem 9 minuta nga Qendra e Tiranes. Ne kompleks do mund te gjeni supermarket, bare, restorante, palester, dyqane. Cdo apartament eshte i termoizoluar, per te kursyer energji e cila mban banesen tuaj te fresket gjate veres dhe te ngrohte gjate dimrit. Zona ofron sherbime si: kopshte, shkolla, poliklinika etj.
Tel: 0694050025
Email: xh.burhanaj@c21.al

Century 21

User since: Mar 28, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia ne shitje
€30,000.00
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia ne shitje
€44,800.00
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia ne shitje
€74,000.00
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia ne shitje
€28,000.00
Go to top