Home  » Objekte banimi  » Shtepia me qera  »Postime #29704
€900.00

VILE ME QIRA, SHKODER

Postuar Jul 26, 2017 | Vizita: 524
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
🏤 Sun Real Estate ofron me qira një vilë 2 kate + papafingo.
Vila ndodhet në hyrje të Rrugës. G'juhadol zotëron një sipërfaqe prej 340m² dhe një oborr prej 80m².

✅ Kati i I-rë përbëhet nga:
- Sallon + Kuzhinë.
- Koridor.
- Verandë.
- Banjo.

✅ Kati i II-të përbëhet nga:
-Dhomë gjumi matrimoniale.
- 2 (dy) dhoma gjumi.
- Ballkon.
- Koridor.
- Banjo.

✅ Papafingo-ja përbëhet nga:
- 2 (dy) Depo që mund të përdoren si dhomë.
- Ballkon.
- Koridor.

✔️Cilësitë e Vilës:
-E ndërtuar vitet e fundit.
- Zotëron një oborr të gjëlbëruar me pemë të ndryshme, si dhe një pemë palmë, shumë lule të ndryshme duke ofruar qetësi dhe relaksim.
- Vila është e shtruar e gjitha në pllakë, ndërsa dritaret janë dopio xham.
- Të dy ballkonet ( në katin e 2-të dhe në papafingo) janë të mbushura me vazo me lule të ndryshme.
- Garazh për makinë.
- Ofrohet e mobiluar për qira.
- Vila është e mbushur me dritë naturale gjatë gjithë ditës.
- Ndodhet në qëndër të Shkodrës dhe një nga lagjet më të vjetra dhe të preferuara të qytetit.
- Ndodhet pranë fasiliteteve të ndryshme si, Universiteti, Bar- Restorant më te njohura dhe të frekuentuara të qytetit, market, ...etj.

🏷️ÇMIMI 900€/MUAJ.

🔈 I DISKUTUESHËM


--------------------------------
▶️Të interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia me qera
€147.00
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia me qera
€1,500.00
Shkoder
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia me qera
€60.00
Go to top