Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #29707
€56,000.00

Shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme

Postuar Jul 28, 2017 | Vizita: 34
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne rr. e Dibres shitet apartament 1+1 me sip. 71.4 m2. Hapsira te medha te ndara ne nje dhome ndenje me dalje ne ballkon dhe ambjent aneksi me vete, dhome gjumi, tualet dhe nje korridor i madh i shfrytezueshem. Prane apartamentit gjeni sherbime shteterore si stacione urbane, cerdhe, shkolla, poliklinika etj. Apartamenti eshte i termoizoluar, dritare me dopio xham dhe gaz argon ne mes, mure ndarese dy tulle dhe material izolues mes tyre.
Cmimi: 56000 euro.
Per me shume kontaktoni:
Tel: 0694050025
Email: xh.burhanaj@c21.al

Century 21

User since: Mar 28, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

€250,000.00
Durres
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia ne shitje
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia ne shitje
€77,700.00
€60,000.00
Go to top