Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #29731
€225.00

Apartament me qera prane Pallatit me shigjeta.

Postuar Aug 01, 2017 | Vizita: 21
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 prane pallatit me shigjeta, ne fund te Rruges se Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, ka siperfaqe 110 m2 dhe ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe 1 tualet. Eshte i mobiluar pjeserisht. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AZ290717-01
http://homeplus.al/property/apartament-me-qera-prane-pallatit-me-shigjeta/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Apartamente me qera
€500.00
Go to top