Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #29734
€850,000.00

VILË SHITJE, SHKODËR

Postuar Aug 03, 2017 | Vizita: 630
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje vilën e njohur ndryshe si Vila e 'DAN HASANIT' një kryevepër e të madhit piktor,urbanist dhe arkitekt KOLË IDROMENO i cili i dha një kujdes të veçantë kësaj vile. Një objekt i trashëgimisë kulturore të paluajtshme me një sipërfaqe të madhe në qendër të qytetit të Shkodrës .
E ndodhur te rruga Sabri Bushati, Ura Dervishbeg.

Vila ka një truall me sipërfaqe 1600 M², ku 421 M² është sipërfaqe ndërtimi
(1042 M² ndërtesë duke përfshirë të dy katet
dhe papafingon).

🏤 Vila përbëhet nga:

✔️12 dhoma (gjashtë për çdo kat)
✔️ 2 salla të mëdha
✔️ Papafingo rreth 200 M²
✔️Oborr 1445 M² përpara vilës me dalje
në rrugë kryesore
✔️ 155 M² oborr dhe një ndërtim një
katësh mbas Vilës.

🏷️Çmim 850,000 €

--------------------------------
▶️Të interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shqiperi
Postuar Jul 25, 2017 tek Shtepia ne shitje
€70,000.00
Shkoder
Postuar Jul 25, 2017 tek Shtepia ne shitje
€228,000.00
Go to top