Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #29735
€88,000.00

Shitet apartament ne zonen e Selites.

Postuar Aug 03, 2017 | Vizita: 1967
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Selites, Rr. “Irfan Tomini”. Apartamenti ka siperfaqe 88 m2, ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues por i cili eshte restauruar kohet e fundit. Ka ne perberje 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe ballkon. Eshte i pajisur me dokumenta te rregullta. Cmimi i negociueshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AZ010817-01
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-selite/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

€50,000.00
€650.00
€50,700.00
€95,000.00
Go to top