Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #29737
€400.00

Apartament 1+1 me qera ne Bllok.

Postuar Aug 07, 2017 | Vizita: 22
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 1+1, ne zonen e Bllokut, Rr. Ismail Qemali. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 kuzhine , 1 ballkon, 1 tualet me dritare dhe 1 ambient qe sherben si depo. Eshte i shtruar me parket cilesor, i mobiluar me te gjitha kushtet e domosdoshme dhe eshte ne gjendje shume te mire. Ballkoni eshte i pajisur me tende dielli. Ndodhet ne nje zone elitare. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AN040817-01
http://homeplus.al/property/apartament-me-qera-ne-bllok-2/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Apartamente me qera
€500.00
Go to top