Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #29738
€1,200.00

Ambiente per zyra me qera ne zonen e Bllokut.

Postuar Aug 07, 2017 | Vizita: 17
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepen me qera zyra me siperfaqe 150m2 ne zonen e Bllokut, ne Rr. ” Ibrahim Rugova”. Zyrat ndodhen ne kat te 6-te te nje pallati te ri ne perdorim per banim dhe zyra njekohesisht. Siperfaqa eshte e ndare ne 5 ambiente, 1 depo, 2 tualete dhe ballkon. Ambientet jane te shtruara me parket, jane te pajisura me sistem kondicionimi. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale per sherbime te ndryshme biznesi. Ndodhen ne nje zone elitare te Tiranes. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AZ030817-01
http://homeplus.al/property/ambiente-per-zyra-me-qera-ne-zonen-e-bllokut/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Te tjera
€1,800.00
Shkoder
Postuar Jul 13, 2017 tek Te tjera
€200.00
Vlore
Postuar Jul 15, 2017 tek Te tjera
€250,000.00
Shkoder
Postuar Jul 31, 2017 tek Te tjera
€75,000.00
Go to top