Home  » Objekte banimi  » Toke ne shitje  »Postime #29745
€275,000.00

Truall prej 876m² ne shitje ne Shkoder

Postuar Aug 10, 2017 | Vizita: 12
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real estate ofron per shitje nje truall me siperfaqe 876 m², me vendodhje ne Rr. "Lin Delia". Ne nje pjese te truallit eshte ndertuar nje shtepi 1 kateshe me bodrum me siperfaqe ndertimi 156 m², dhe nje ndertim te vjeter ne gjendje te pabanueshme me siperfaqe 124m²

- Zona perreth eshte e qete dhe e pershtatshem per ndertimin e nje vile, banese private etj.
- Trualli ka formen e nje drejtekendeshi i cili ka hyrje-dalje ne rruge kryesore.
- Trualli eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe hipoteke.

Cmimi 275.000 € *I NEGOCIUESHEM*

Të interesuarit mund të na kontaktojnë ne këta numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
📞+355 22 247570
ose ne adresen tone te e-mailit:
📧 sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 13, 2017 tek Toke ne shitje
€660,000.00
€214,800.00
€210,000.00
Shqiperi
Postuar Jul 17, 2017 tek Toke ne shitje
€20,000.00
Go to top