Home  » Objekte banimi  » Shtepia me qera  »Postime #29747
€200.00

Qera vjetore apartament 2+1 në Durres Plazh . (Plazhi hekurudha)

Postuar Aug 13, 2017 | Vizita: 11
Zona: Durres
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera vjetore një apartament 2+1 në Durrës Plazh .
Apartamenti është i mobiluar .Gjëndet në katin e pestë banim. Ka dy dhoma gjumi , 2 banjo, një ballkon dhe një box auto në garazhin e katit nën tokë.Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati 7 katësh me sip 105 m2.
Sqarime mbi Apartamentin:
Gjëndet 100 m afër detit në rrugën kryesore të plazhit SH4 në një zonë të preferuar nga pushuesit në sezonin e verës dhe e populluar gjate gjithe vitit me shërbime, shkolla publike dhe jo publike ,banka të ndryshme,farmaci,postë,urgjencë ,sherbim urban…
Uje i marrë nga rrjeti 24 ore.Dhomë ndënje me hapësire dhe dritë e pozicionuar nga lindja dhe me dalje në ballkon, dhoma martesore me hapësire dhe banjo,dhoma e femijëve me banjo ,dritë dhe e një pozicioni të veçantë.
Çmimi i apartamentit 200€ dhe i garazhit 20€ mujore.Jepen me qera dhe të ndare.
Per informacion cell.00355698576608. 00393343977406

Laura


Email

Shkoder
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia me qera
€60.00
Shkoder
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia me qera
€152.00
Shkoder
Postuar Jul 13, 2017 tek Shtepia me qera
€144.00
Go to top