Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #29757
€600.00

Apartament 2+1 me qera ne Bllok

Postuar Sep 27, 2017 | Vizita: 62
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1, ne zonen e Bllokut. Apartamenti ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi, dritare me grila, ballkon me tende dielli. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AN150817-01
http://homeplus.al/property/apartament-21-me-qera-ne-bllok-3/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

€300.00
€300.00
Shkoder
Postuar Sep 28, 2017 tek Apartamente me qera
€300.00
Go to top