Home  » Objekte banimi  » Shtepia me qera  »Postime #29758
€450.00

Apartament 1+1 me qera ne Bllok

Postuar Sep 27, 2017 | Vizita: 54
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, Rr. Brigada VIII. Apartamenti ka siperfaqe 80m2, ndodhet ne kat te 6-te. Ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. I mobiluar me te gjitha kushtet e domosdoshme. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AZ150817-03
http://homeplus.al/property/apartament-11-me-qera-ne-bllok/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 12, 2017 tek Shtepia me qera
€40,000.00
€450.00
Shkoder
Postuar Oct 14, 2017 tek Shtepia me qera
€146.00
Shqiperi
Postuar Oct 16, 2017 tek Shtepia me qera
€800.00
Go to top