Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #29765
€56,000.00

Tirane, Shesim Apartament 2+1 me siperfaqe 92m² ne Rr. Thoma Filipeu, prane Institutit te Fizikes Berthamore

Postuar Sep 27, 2017 | Vizita: 1088
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 2+1 me siperfaqe 92m² ne Rr. Thoma Filipeu, prane Institutit te Fizikes Berthamore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, te nje pallati te ri. Ambjenti eshte i perbere nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte bosh, i shtruar ne pllake dhe parket, me dokumenta te rregullta pronesie. Ndodhet ne nje zone shume te qete, dhe te preferuar.
Cmimi: 56000 Euro.

BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!

Per me shume informacion: 0682053362

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 02, 2017 tek Shtepia ne shitje
€90,000.00
Shkoder
Postuar Oct 14, 2017 tek Shtepia ne shitje
€220,000.00
€41,500.00
€99,000.00
Go to top