Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #29768
€2,000.00

Duplex luksoz me qera ne zonen e Dajtit

Postuar Nov 03, 2017 | Vizita: 54
Zona: Shqiperi
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament-duplex ne zonen e Dajtit, ne Linze mes ajrit te paster dhe qetesise se zones. Shtrihet ne katin e 4-te dhe te 5-te (kati i fundit i pallatit). Ka siperfaqe 400 m2 e ndare ne 2 nivele. Kati i 1-re perbehet nga nje koridor ne hyrje, 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, ambient ngrenie, tualet, ballkon me verande me siperfaqe 100 m2. Kati i 2-te ka ne perberje 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi me pamje nga mali i Dajtit dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i ri, punimet jane kryer se fundmi dhe jane teper cilesore. Eshte i shtruar me parket druri, shkalle druri, i pajisur me sistem qendror ngrohje dhe ftohje, oxhak, kuzhine e kompletuar. Mund te shijoni qetesine dhe pamjen relaksuese ne veranden e gjelberuar dhe te punuar me dru. Per detaje te hollesishme dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Cmimi i qerase – 2000 Euro/muaj (neto nga taksat)

AN160817-02
http://homeplus.al/property/duplex-luksoz-me-qera-ne-zonen-e-dajtit/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Nov 09, 2017 tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane
Postuar Nov 09, 2017 tek Apartamente me qera
€700.00
€375.00
Go to top