Home  » Sherbime  » Bar, Restorant, Hotel  »Postime #29775
€500.00

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Demokracia, prane Universitetit Bujqesor te Tiranes

Postuar Sep 12, 2017 | Vizita: 609
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Demokracia, prane Universitetit Bujqesor te Tiranes. Ambient me siperfaqe 175m², I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC.
Cmimi 500 Euro i negociueshem.

Per me shume informacion: 0682053362

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Vlore
Postuar Jan 08, 2011 tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore
Postuar Jan 08, 2011 tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore
Postuar Jan 08, 2011 tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore
Postuar Jan 08, 2011 tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Go to top