Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #29777
€49,000.00

Apartament 1+1 ne shitje

Postuar Sep 12, 2017 | Vizita: 539
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje apartamenti 1+1 ne shkoder. me adrese prane gjimnazit Oso Kuka, Dergut. Hyrja ka nje siperfaqe prej 78 m² dhe ndodhet ne katin e VI-të.

Apartamenti perbehet nga:
- Sallon+Kuzhine
- Dhome gjumi matrimoniale
- Ballkon

Cilesite e Hyrjes:
- Salloni dhe kuzhina jane te shtruara me pllaka cilesore.
- Dhoma matrimoniale eshte e shtruar me parket cilesor, druri.
- E pajisur me impiant Gazi per ngrohjen e ujit.
- Dritare te pajisura me grilla te jashtme.
- Pjesa e Kuzhines eshte shtruar me granit.
- Te gjitha mobiljet dhe pajisjet jane te reja ( te kompletuar 6-muaj me perpara).
- Pallati eshte ndertuar vitet e fundit.
- Ashensor.
- Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe ndodhet prane afisiliteteve te ndryshme, ( farmaci, bar, market... etj)

🏷️CMIMI 49,000 €

Të interesuarit mund të na kontaktojnë ne këta numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
📞+355 22 247570
ose ne adresen tone te e-mailit:
📧sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€82,400.00
Tirane
Postuar Oct 14, 2017 tek Apartamente ne shitje
€69,000.00
€145,000.00
€144,000.00
Go to top