Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #29787
€72,100.00

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha

Postuar Sep 12, 2017 | Vizita: 49
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Shkolles Sabaudin Gabrani. Apartament 2+1+1dhome gatimi+1WC, me siperfaqe 62m², i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte bosh, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 72100 Euro.

BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!

Per me shume informacion: 0682053362

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 12, 2017 tek Shtepia ne shitje
€112,411.00
Durres
Postuar Sep 12, 2017 tek Shtepia ne shitje
€220,000.00
Durres
Postuar Sep 27, 2017 tek Shtepia ne shitje
€400.00
€104,000.00
Go to top